Gigantyczne korki w Słubicach i na A2. "Stoję 8 godzinę"

08 kwiecień 2024
Autor: 
Gigantyczne korki w Słubicach i na A2. "Stoję 8 godzinę" Redakcja

Gigantyczne korki w Słubicach i okolicy. Niektórzy kierowcy przez kilka godzin przejechali zaledwie parę kilometrów. 

Ogromne utrudnienia na drogach w powiecie słubickim. Droga Krajowa numer 29 oraz autostrada A2 są zakorkowane. Wpływają na to m.in. kontrole drogowe, które są prowadzone po niemieckiej stronie oraz kończące się ferie wielkanocne (Osterferien) u naszych zachodnich sąsiadów. 

- Mam przed sobą jeszcze 450 km, a w korku stoję 8 godzinę. Jutro na 4 mam pracę w DE, ale już wziąłem wolne, bo nie wiem, czy w ogóle dojadę na czas - mówi jeden z kierowców, który utknął w korku.

Utrudnienia DK29 i autostradzie A2

Zator na autostradzie A2 ma około 13 kilometrów długości. Utrudnienia na Drodze Krajowej numer 29 rozciągają się przez całe Słubice, aż do węzła autostradowego. Utrudnienia mogą potrwać do wczesnych godzin porannych.

- Jadę spod Łodzi i do tej pory było bez problemów. Dopiero na A2 pod Słubicami spory korek i to samo jest w mieście. Masakra - dodał kolejny kierowca. 

Przeczytaj też: Groźny wypadek koło Gorzowa. Czołówka osobówek. Są poszkodowani (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u