Makabryczne odkrycie w Sulechowie. Nie żyje mężczyzna

12 kwiecień 2024
Autor: 
Makabryczne odkrycie w Sulechowie. Nie żyje mężczyzna Redakcja/archiwum

Makabrycznego odkrycia dokonał przypadkowy przechodzień. Zwłoki mężczyzny dryfowały w stawie na terenie Sulechowa. Na miejscu pracują służby.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w piątkowy poranek, 12 kwietnia, po godzinie 8:40. Mieszkaniec Sulechowa poinformował, że w stawie przy ulicy Andrzeja Radka unosi się ciało mężczyzny.

Na miejsce przyjechały patrole policji. Wezwano też dwa zastępy straży pożarnej wraz z łodzią z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz zespół pogotowia ratunkowego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Sulechów. Wyłowiono ciało mężczyzny

- Zwłoki zostały podjęte przez strażaków - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Teraz sprawą zajmują się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Śledczy będą wyjaśniać wszystkie okoliczności śmieci mężczyzny. Jednym z głównych ustaleń będzie przede wszystkim to czy do zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie.

Zwłoki w Sulechowie. Czy to zaginiony Łukasz?

Policjanci z Sulechowa otrzymali ostatnio zawiadomienie o zaginięciu 45-letniego Łukasza, mieszkańca miasta. Czy to jego ciało zostało ujawnione w stawie?

- Na chwilę obecną nie możemy tego potwierdzić. Sprawdzamy tożsamość mężczyzny - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Przeczytaj też: Wywiózł śmieci do lasu. Nagrała go fotopułapka (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u