Piotr M. zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza (ZDJĘCIA)

15 kwiecień 2024
Autor: 
Piotr M. zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KMP Gorzów Wlkp.

Zaginął Piotr M. Mężczyzny szuka już policja oraz straż pożarna. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Więcej: KLIKNIJ TUTAJ

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 13 kwietnia. Piotr M. w godzinach popołudniowych wyjechał z miejscowości Ściechówek (gmina Lubiszyn) koło Gorzowa Wielkopolskiego. Od tej pory ślad po nim zaginął. Mężczyzna nie wrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- Ubrany był w niebieskie jeansy, niebieski t-shirt oraz białe sportowe buty. Porusza się czarnym Volkswagenem Passat z 2018 r. FG 6323H. Wyjechał ze wsi Sciechówek 30 km od Gorzowa Wlkp. w godzinach 15/17 - napisała żona zaginionego.

Zaginięcie Gorzów Wielkopolski. Trwają poszukiwania

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny wpłynęło w niedzielę, 14 kwietnia, do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze rozpoczęli już akcję poszukiwawczą.

Dziś od godziny 14:30 w działaniach policji pomaga straż pożarna. To ochotnicy z OSP Lubiszyn, OSP Santocko i OSP Bogdaniec. Dwie ostatnie jednostki wyposażone są m.in. w drona z kamerą termowizyjną. Teraz służby będą dokładnie przeczesywać okoliczne tereny. Mowa tu np. o kompleksach leśnych.

Widziałeś mężczyznę? Poinformuj policję

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje dotyczące zaginionego, proszone są o kontakt z gorzowską policją pod numerem telefonu 47 79 12 511 lub z numerem alarmowym 112.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Więcej: KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. Są ostrzeżenia IMGW przed burzami


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u