Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Piotr

15 kwiecień 2024
Autor: 
Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Piotr Redakcja/archiwum

Tragiczny finał poszukiwań koło Gorzowa Wielkopolskiego. Służby odnalazły zwłoki mężczyzny. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci.

Wszystko zaczęło się w sobotę, 13 kwietnia, kiedy w godzinach popołudniowych zaginiony Piotr odjechał samochodem z miejscowości Ściechówek (gmina Lubiszyn) koło Gorzowa Wielkopolskiego w nieznanym kierunku. Od tej pory nie kontaktował się z rodziną. Nie wracał też do domu.

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny wpłynęło następnego dnia do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Funkcjonariusze rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

Poszukiwania Gorzów Wielkopolski. Nie żyje zaginiony Piotr

Dziś, 15 kwietnia, do działań oprócz policji włączono straż pożarną, a dokładniej ochotników z jednostek OSP Lubiszyn, OSP Santocko i OSP Bogdaniec, a także Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą OSP Jarogniewice z Zielonej Góry. Wszystko po to, aby prowadzić poszukiwania przy użyciu dronów wyposażonych w kamerę termowizyjną.

Służby dokładnie przeczesywały okoliczne tereny, w tym kompleksy leśne. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony Piotr nie żyje.

- Poszukiwania 40-latka zostały zakończone odnalezieniem jego ciała. Na miejscu pracują policjanci, by wyjaśnić wszelkie okoliczności - informuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Przeczytaj też: Złodziej w szpitalu w Zielonej Górze. "Wykorzystał chwilę nieuwagi"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u