Niemiecki gigant odzieżowy w Lubuskiem. Ogromny budynek w pełni gotowy

16 kwiecień 2024
Autor: 
Niemiecki gigant odzieżowy w Lubuskiem. Ogromny budynek w pełni gotowy Fot. Panattoni

Niemiecka firma odzieżowa BestSecret inwestuje w Polsce. Pojawiła się w Panattoni Park Sulechów III. Miała spory obiekt, ale zdecydowała się go powiększyć.

Panattoni w 2022 roku ruszyło z budową ogromnego centrum logistycznego w Sulechowie. Wszystko dla e-commerce'u modowego BestSecret, który dostarcza swoje towary do 27 krajów w Europie. Firma w całości wynajęła dla siebie Panattoni Park Sulechów III.

W pierwszej fazie projektu wybudowano i oddano do użytku halę o powierzchni 90 tysięcy metrów kwadratowych. Szybko okazało się jednak, że cały obiekt będzie jeszcze większy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

BestSecret Sulechów. Firma powiększyła powierzchnię

- Odpowiadając na dynamicznie rosnące potrzeby i aspiracje dotyczące zwiększenia obecności na europejskim rynku e-commerce, firma BestSecret zdecydowała się niemal natychmiast powiększyć powierzchnię o dodatkowe 46 000 metrów kwadratowych. Ta decyzja świadczy o sukcesie i długoterminowym potencjale inwestycji w Panattoni Park Sulechów III - mówi Dorota Jagodzińska-Sasson, Managing Director w Panattoni.

Firma Panattoni ukończyła już ostatni etap Panattoni Park Sulechów III. Teraz metraż całego budynku sięga blisko 136 000 m kw., co czyni go jednym z największych centrów logistycznych w regionie.

Panattoni Sulechów. Postawiono na ekologię

Inwestycja zgodnie ze standardem Panattoni przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent. Oznacza to, że spełni wszystkie normy m.in. w zakresie energooszczędności. Dach obiektu został dodatkowo wzmocniony pod montaż instalacji fotowoltaicznej.

- Zadbano także o dobrostan pracowników obiektu. W ogromnej powierzchni biurowej, 13 000 m kw., zwiększono dostęp do światła dziennego, a odpowiednią akustykę pomieszczeń skonsultowano ze specjalistą. Strefy relaksu przy wejściu do biura wyposażono w małą architekturę wykonaną ze zużytych turbin wiatrowych - informuje Panattoni.

Przeczytaj też: Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje zaginiony Piotr


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u