Wypadek rowerzysty w Zielonej Górze. Mężczyzna wystraszył się pieszego

04 maj 2024
Autor: 
Wypadek rowerzysty w Zielonej Górze. Mężczyzna wystraszył się pieszego Redakcja

Wypadek z udziałem rowerzysty w Zielonej Góry. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. 

W sobotę, 4 maja około godziny 17 na ścieżce rowerowej "Zielona Strzała" w Zielonej Górze doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna jechał rowerem w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Nagle w rejonie bloków tuż przed wiaduktem, na ścieżkę pieszo-rowerową wszedł pieszy. Rowerzysta wystraszył się i gwałtownie zahamował, przez co upadł na ziemię. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Wypadek rowerzysty w Zielonej Górze

Poszkodowany rowerzysta trafił pod opiekę ratowników medycznych z karetki i został przetransportowany do szpitala. Nikt więcej nie został ranny.

- Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako nieszczęśliwy wypadek - powiedziała podinsp. Małgorzata Barska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Nikt nie został ukarany mandatem karnym. 

Przeczytaj też: Dziś Dzień Strażaka. "Żebyście zawsze mieli w sercu dumę ze służby"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u