Płonie dom pod Nowogrodem Bobrzańskim. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

09 maj 2024
Autor: 
Płonie dom pod Nowogrodem Bobrzańskim. Trwa akcja gaśnicza Redakcja

Płonie budynek mieszkalny w Cieszowie koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Pożar rozprzestrzenił się na dach. Trwa walka z żywiołem.

W czwartek, 9 maja około godziny 16 w Cieszowie koło Nowogrodu Bobrzańskiego doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się na poddaszu obiektu i w kilka chwil objął znaczną część konstrukcji. 

Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej z powiatu zielonogórskiego oraz 1 z żarskiego. Miejsce zdarzenia zabezpieczają policjanci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kierowca volvo przejechał po 3-letnim dziecku. Policja poszukuje sprawcy

Pożar domu w Cieszowie koło Nowogrodu Bobrzańskiego

Strażacy wciąż nie opanowali pożaru. Na miejsce docierają kolejne zastępy. Akcja gaśnicza prowadzona jest z ziemi oraz z drabiny mechanicznej. Strażacy walczą również, żeby ogień nie rozprzestrzenił się na dalszą część budynku. 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u