Dariusz Stachowski zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza

16 maj 2024
Autor: 
Dariusz Stachowski zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KPP Żagań

Zaginął Dariusz Stachowski ze Szprotawy. Mężczyzna przepadł bez śladu. 29-latka szuka już policja, która prosi o pomoc.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w środę, 15 maja, w godzinach wieczornych. Wówczas 29-latek nawiązał kontakt z bliskimi. Od tej pory ślad po nim zaginął.

Do Komisariatu Policji w Szprotawie wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania. Niestety, póki co nie ma przełomów w sprawie.

Zaginięcie Szprotawa. Trwają poszukiwania

- Osoby, które widziały mężczyznę, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z oficerem dyżurnym Komisariatu Policji w Szprotawie pod numerem telefonu 47 793 75 11, lub numerem alarmowym 112 - apeluje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Rysopis zaginionego

• Sylwetka - szczupła budowa ciała

• Włosy - jasne, krótkie

• Może posiadać kolczyk w prawym uchu w kształcie krzyża

Przeczytaj też: Groźny wypadek w Świebodzinie. Ranna nastolatka. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u