Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu

22 maj 2024
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płomienie pojawiły się w mieszkaniu Redakcja/archiwum

Pożar w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w budynku przy ulicy Jędrzychowskiej. Na miejscu pracują cztery zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w środowe przedpołudnie, 22 maja, o godzinie 9:15. W budynku mieszczącym się przy ulicy Jędrzychowskiej doszło do pożaru.

Do akcji wyruszyły cztery zastępy straży pożarnej. Pierwsi strażacy byli na miejscu już po kilku minutach.

Pożar Zielona Góra. "Sytuacja szybko opanowana"

- Pożar miał miejsce w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Paliła się szafa. Sytuacja została szybko opanowana - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Na szczęście straty są tylko materialne. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest obecnie znana.

Przeczytaj też: Pogoda Lubuskie. Są ostrzeżenia IMGW dla całego województwa


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u