Za szybko o 56 km/h

11 grudzień 2015

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie zatrzymali kierującego samochodem osobowym, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h. 43-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

W czwartek /10 grudnia/ policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie pełnili służbę z użyciem wideorejestratora na terenie gminy Krzeszyce. Przed godz. 12.00 w Maszkowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Skoda, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 106 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. 43-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Policjanci nałożyli na kierującego mandat w wysokości 500 złotych oraz 10 punktów karnych. Przypominamy kierującym, że od 18 maja 2015 roku obowiązują nowe restrykcyjne przepisy dotyczące kierujących przekraczających prędkość w terenie zabudowanym.

KWP Gorzów Wlkp

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u