Pijany komendant straży miejskiej

20 styczeń 2016
Autor: 

Podczas kontroli trzeźwości zielonogórska policja na Szosie Kisielińskiej zatrzymała trzech nietrzeźwych kierowców. Jednym z nich okazał się Komendant Straży Miejskiej w Zielonej Górze, który w wydychanym powietrzu miał 0,7 promila alkoholu.

Jest to przestępstwo, za które grozi do dwóch lat więzienia – powiedziała nadkomisarz Małgorzata Stanisławska – rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Pijanemu kierowcy zostało również odebrane prawo jazdy na okres przynajmniej trzech lat oraz zapłaci grzywnę. Przykrą sprawę z udziałem urzędnika komentuje zastępca prezydenta Zielonej Góry Wioleta Haręźlak, która przyznaje, że komendant został natychmiastowo zwolniony, a na jego stanowisko zostanie ponownie rozpisany konkurs.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u