Pijany komendant straży miejskiej

20 styczeń 2016
Autor: 

Podczas kontroli trzeźwości zielonogórska policja na Szosie Kisielińskiej zatrzymała trzech nietrzeźwych kierowców. Jednym z nich okazał się Komendant Straży Miejskiej w Zielonej Górze, który w wydychanym powietrzu miał 0,7 promila alkoholu.

Jest to przestępstwo, za które grozi do dwóch lat więzienia – powiedziała nadkomisarz Małgorzata Stanisławska – rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Pijanemu kierowcy zostało również odebrane prawo jazdy na okres przynajmniej trzech lat oraz zapłaci grzywnę. Przykrą sprawę z udziałem urzędnika komentuje zastępca prezydenta Zielonej Góry Wioleta Haręźlak, która przyznaje, że komendant został natychmiastowo zwolniony, a na jego stanowisko zostanie ponownie rozpisany konkurs.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.