Wypadek kolejowy w Nowej Soli

02 marzec 2016
Autor: 

1 marca, około godziny 16.00 w Nowej Soli na przejeździe kolejowym przy ul. Ciepielowskiej w Nowej Soli doszło do wypadku.

Pociąg osobowy relacji Wrocław - Zielona Góra, którym podróżowało około 50 osób zderzył się z samochodem ciężarowym przewożącym granulat plastikowy. W wyniku zderzenia poszkodowanych zostało 5 osób, które objęte zostały opieką medyczną. 28-letni kierowca o własnych siłach wyszedł z kabiny, która leżała w rowie przy torach. Pasażerom , którzy nie zostali poszkodowani zapewniono dodatkowy transport do Zielonej Góry. Wiadomo, że zarówno kierowca samochodu ciężarowego, jak i maszynista byli trzeźwi. Na miejscu wypadku pojawili się strażacy, policjanci oraz prokurator, którzy zbadają przyczynę tego bardzo groźnie wyglądającego zderzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.