Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

09 maj 2017
Autor: 
KPP Krosno Odrzańskie

Od kilku dni trwają poszukiwania mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Szczawnie, pana Ryszarda, który rano w dniu 3 maja wyszedł z domu w kierunku wsi i nie powrócił.

Funkcjonariusze policji z Krosna Odrzańskiego oraz strażacy z okolicznych OSP przeszukują tereny w gminie Dąbie.

- W terenie poszukiwania zaginionego mężczyzny odbyły się w poniedziałek 8 maja z użyciem drona oraz psa tropiącego. Dziś o godz. 10.00 poszukiwania zostały wznowione. Będziemy szukać do skutku - mówi asp.szt.Justyna Kulka rzecznik KPP w Krośnie Odrzańskim.

foto

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.