Kolizja dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Ułańskiej i Westerplatte

06 kwiecień 2016

Około godz. 10.00, na skrzyżowaniu Bohaterów Westerplatte i Ułańskiej w Zielonej Górze, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, Fiata Uno i Forda Fiesty.

Winną zdarzenia jest kierująca Fordem, która wjechała na czerwonym świetle wprost pod nadjeżdżającego Fiata. Za swój czyn otrzymała 6 pkt karnych oraz mandat w wysokości 500 zł.

Zielonogórzanka kierująca Fordem jechała wzdłuż Bohaterów Westerplatte w kierunku dworca PKP, natomiast kierowca Fiata Ułańską od kościoła Zbawiciela w kierunku PKS. Uderzenie było bardzo silne. Nikomu nic się nie stało.

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.