Kradzież w klubie sportowym

29 czerwiec 2017
Autor: 

Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży mieszkaniowej oraz nieletniego, który z szatni klubu sportowego ukradł 1 tys. złotych należących do jednego z piłkarzy. Dwóm podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast sprawa 12-latka trafi do sądu dla nieletnich.

We wtorek 27 czerwca policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej przyjęli zgłoszenie o kradzieży 1 tysiąca złotych z szatni klubu sportowego. W czasie działań prowadzonych w tej sprawie policjanci ustalili i zatrzymali12-latka podejrzewanego o dokonanie tej kradzieży. Chłopak wykorzystując nieuwagę dorosłych wszedł do męskiej szatni i ukradł pieniądze. Po kradzieży razem z bratem przyjechali do Żagania i przetracili te pieniądze na różne przyjemności. Akta sprawy związanej z kradzieżą pieniędzy zostaną przesłane do Sądu Rejonowego w Żaganiu, Wydziału Rodzinnego i Nieletnich.

Kilka dni wcześniej policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież mieszkaniową. Do policjantów zgłosił się mężczyzna, który przebywał w Holandii. Po powrocie do domu w Gozdnicy ujawnił kradzież różnych rzeczy, m.in. kamery, aparatu fotograficznego i drona. W czasie działań prowadzonych w tej sprawie dzielnicowy z Gozdnicy ustalił, że dwaj mieszkańcy jego rejonu służbowego, przy użyciu drabiny, przez niezamknięte okno, dostali się do mieszkania pokrzywdzonego. Stamtąd zabrali kilka wartościowych przedmiotów. Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali obu podejrzanych, którym został przedstawiony zarzut kradzieży cudzego mienia. Mundurowi odzyskali też drona skradzionego z mieszkania. Za kradzież cudzej rzeczy podejrzanym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Żagań

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u