Czy rozpoznajesz tę kobietę?

13 wrzesień 2017

Wschowscy policjanci poszukują przedstawioną na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu kobietę, która 7 września br. tuż przed godziną 16.00 wybiegła ze sklepu jubilerskiego ze złotym łańcuszkiem wartym ponad 800 złotych.

Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w jej identyfikacji i zatrzymaniu.

Do zdarzenia doszło 7 września br. tuż przed 16.00 w sklepie jubilerskim przy ulicy Niepodległości we Wschowie.

Młoda kobieta zainteresowana była złotymi łańcuszkami. Po upływie kilku minut i obejrzeniu przedstawionych propozycji przez ekspedientkę, wybierając najdroższy złoty łańcuszek warty ponad 800 złotych wybiegła ze sklepu, w kierunku ulicy Wolsztyńskiej.

Z relacji ekspedientki, jak i zapisu monitoringu wynika, że młoda kobieta mogła być w wieku 18 lat, niska, włosy spięte, koloru blond. Ubrana była w biały T-shirt, spodnie zielone moro, buty czarne, sportowe.

Wizytę w sklepie, zachowanie kobiety zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 655408211 bądź z Wydziałem Kryminalnym wschowskiej Komendy Policji pod nr 6555408250.

Info: Gmina Sława

ilustracja wschowa 2

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.