Siedział w szafce, „posiedzi” w zakładzie karnym

24 styczeń 2018
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

Wspólna praca strzeleckich kryminalnych i policjantów z Posterunku Policji w Dobiegniewie doprowadziła do zatrzymania 36-latka, poszukiwanego od kilku tygodni listem gończym. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności i schował się przed policjantami w szafce pod zlewem.

Zatrzymanie 36-latka miało miejsce we wtorek (23 stycznia) w jednym z mieszkań na terenie gminy Dobiegniew. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za wcześniejsze przestępstwa m.in. oszustwa i jazdę w stanie nietrzeźwości. Aby go zatrzymać w policyjne czynności zaangażowani byli policjanci z pionu prewencji i kryminalnego. Intensywne działania doprowadziły mundurowych do jednego z mieszkań na terenie gminy Dobiegniew. Kiedy policjanci zapukali do drzwi wcześniej wytypowanego lokalu, po jego wstępnym sprawdzeniu wydawało się, że trop jest błędny i mężczyzny porostu nie ma. Jednak czujność i przysłowiowy „policyjny nos” i tym razem ze zawiódł. Kiedy mundurowi sprawdzili szafkę znajdująca się pod zlewem okazało się, że w środku siedzi skulony mężczyzna, którego policjanci poszukiwali. 36-latek został zatrzymany i przewieziony do strzeleckiej komendy. Po sporządzonej dokumentacji, jeszcze tego samego dnia mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie zasądzoną mu karę.

Źródło: sierż. szt. Tomasz Bartos, Komenda Powiatowa Policji w Strzelcach Kraj.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u