W sobotę akademickie derby I ligi piłki ręcznej

24 styczeń 2018
Autor: 
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Długo wyczekiwane akademickie derby I ligi piłki ręcznej są przed Nami! W sobotę, 27.01 zespół Ireneusza Łuczaka i Łukasza Jacykowskiego zmierzy się ze stołeczną drużyną Uniwersytetu Warszawskiego.

Rywale zgromadzili dotychczas na swoim koncie 24 oczka, co daje im 5 lokatę w ligowym rankingu. Zielonogórzanie w swoim dorobku mają zaledwie 1 punkt mniej, plasując się na 7 pozycji. Zwycięstwo zielonogórzan w tym spotkaniu, byłoby spełnieniem oczekiwań sztabu szkoleniowego.

"Myślę, że dziewięć punktów w trzech najbliższych meczach jest do zebrania i taka pula Nas interesuje!" - tak przed dwoma tygodniami zapowiadał trener Łuczak. Plan, jak dotąd jest sumiennie realizowany. Najpierw akademicy pokonali przed własną publicznością Orlen Wisłę II Płock, a tydzień później po ciężkiej walce podbili Koszalin. Do stuprocentowej realizacji planu pozostało jeszcze jedno spotkanie, teoretycznie najcięższe. Zwycięstwo gospodarzy w tym pojedynku, da im kolejny awans w tabeli tym razem na 6 lokatę.

Warto nadmienić, iż obydwa zespoły są tegorocznymi beniaminkami I ligi. Zielonogórzanie ulokowani są w środku tabeli, a ich celem pozostaje utrzymanie w rozgrywkach. Dodatkowego smaczku nadaje fakt, iż Zielona Góra jak i Warszawa są drużynami uniwersyteckimi. Czekają Nas zatem akademickie derby. Wszystko wskazuje na to, że będzie to mecz dobry dla oka, pełen zwrotów akcji i nafaszerowany emocjami.

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - AZS UW Warszawa

hala Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Profesora Szafrana 6

sobota, 27.01 - godzina 18:00

Bilety:

5,00 zł - ULGOWE (uczniowie, studenci, renciści, emeryci - za okazaniem ważnej legitymacji)

10,00 zł - NORMALNE (pozostałe osoby)

Liczba miejsc ograniczona! Bilety można nabyć w kasie, otwartej 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. O wstępie na mecz decyduje kolejność zakupu biletów.

PR derby

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u