Morderstwo pod Gubinem

05 luty 2018

We wtorek, 30 stycznia doszło do zabójstwa młodego mężczyzny. W sobotę zatrzymano dwóch podejrzanych w tej sprawie. Z informacji śledczych wynika, że uprowadzili, wywieźli do lasu, a tam zabili nożami i zakopali młodego mężczyznę. W niedzielę trafili do aresztu.

Ciało zostało odnalezione podczas wizji lokalnej z udziałem podejrzanych. To oni wskazali miejsce - przekazywał w sobotę Fąfera. Podejrzani mężczyźni byli w sobotę przesłuchiwani. Prokurator z Krosna Odrzańskiego prowadzący sprawę postawił im zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Obaj przyznali się do winy.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.