Straż Graniczna odzyskała skradzione Audi A6 o wartości 110 000 zł

06 luty 2018
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki SG w Świecku odzyskali skradziony w Belgii samochód marki Audi A6. Zatrzymano także kierowcę, 40-letniego obywatela Litwy.

Wczoraj po południu, funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku, zatrzymali wjeżdżający do naszego kraju pojazd marki Audi A6, na belgijskich numerach rejestracyjnych. Funkcjonariusze SG wylegitymowali kierowcę, 40-letniego obywatela Litwy oraz sprawdzili legalność pochodzenia pojazdu. Okazało się , że auto widnieje w Systemie Informacyjnym Schengen jako skradzione na terytorium Belgii. Kierowca została zatrzymany. Szacunkowa wartość zatrzymanego pojazdu wynosi 110 000 zł. Obywatela Litwy wraz z pojazdem przekazano funkcjonariuszom z KPP w Słubicach, celem dalszego prowadzenia sprawy.

Źródło: kpt. SG Rafał Potocki, Rzecznik Prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

IMG 20180206 WA0003

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.