Zderzenie 3 pojazdów na Trasie Północnej w Zielonej Górze

04 kwiecień 2018

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia, o godzinie 13:40 na Trasie Północnej w Zielonej Górze. Zderzyły się 3 pojazdy BMW, Opel oraz Peugeot. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze w tym dwa zastępy straży pożarnej z pobliskiej Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 2 w Zielonej Górze. 

- Kierujący pojazdem marki Opel jechał w kolumnie pojazdów. Nie zachował on należytej ostrożności i najechał na tył BMW, które z kolei uderzyło w Peugeota. Na szczęście nikomu nic się nie stało a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji.

Kierujący pojzadem marki Peugeot dostał 500 złotych mandatu i 6 punktów karnych za spowodowanie kolizji - dodaje podinsp. Małgorzata Barska. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u