Zderzenie dwóch pojazdów na trasie S3 pod Nową Solą (ZDJĘCIA)

09 kwiecień 2018

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 8 kwietnia. Około godziny 20:00 na trasie S3 na wysokości miejscowości Zakęcie zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga była zablokowana.

- Kierowca Forda rozpoczął manewr wyprzedzania ciągu pojazdów jadących jego pasem ruchu. Pod koniec manewru, nie opanował pojazdu i wpadł w poślizg. Następnie odbił się od barier i uderzył w pojazd marki Renault - relacjonuje sierż. Karolina Kowalczyk z nowosolskiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze. Strażacy zabezpieczyli oba pojazdy, a ratownicy zajęli się poszkodowanymi. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły na badania do nowosolskiego szpitala. Nic poważnego im się nie stało.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zabezpieczyli teren zdarzenia i zablokowali drogę. Następnie mundurowi wyznaczyli objazdy przez okoliczne wioski.

- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - dodaje sierż. Kowalczyk. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. 62-letniemu kierowcy Forda policjanci zatrzymali prawo jazdy oraz skierowali przeciw niemu wniosek do sądu.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u