Kolizja trzech pojazdów na trasie Łagów - Leśniów Wielki. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

12 maj 2018
Autor:  Redakcja
Kolizja dwóch pojazdów na trasie Łagów - Leśniów Wielki. Jedna osoba ranna OSP Szczawno

Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 maja, około godziny 12:30. Na trasie Łagów - Leśniów Wielki zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. Droga była zablokowana.

Ze wstepnych ustaleń wynika, że to klasyczne najechanie. Zderzył się Volkswagen, BMW i Renault. Dwa pojazdy po zderzeniu zatrzymały się na środku drogi i zablokowały trasę. Ponadto na jezdnię wyciekły z nich płyny ekspoatacyjne.

Początkowo do zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej z Krosna Odrzańskiego i Zielonej Góry oraz pobliskie jednostki OSP ze Szczawna i Leśniowa Wielkiego. W międzyczasie okazało się, że jest to jedynie kolizja, dlatego zastępy z terenu powiatu zielonogórskiego zostały zawrócone z trasy. Ratownicy po dojeździe we wskazane miejsce zabezpieczyli drogę oraz oba pojazdy i udzielili kwalifikowanej pomocy wszystkim poszkodowanym.

Ranna została jedna osoba. Lekarz wraz z ratownikami przebadał ją na miejscu zdarzenia. Na szczęśnie nie doznała ona żadnych poważnych obrażeń. Czynności na miejscu kolizji prowadziła także krośnieńska policja. Funkcjonariusze sprawdzali jak dokładnie doszło do tego feralnego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u