Nieznana substancja wyciekała z ciężarówki w Zielonej Górze. W akcji strażacka grupa chemiczna (ZDJĘCIA)

20 maj 2018
Autor: 

W niedzielę, 20 maja, około godziny 13:00 do Miejskiego Stanowiska Kierownia Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie o nieznanej substancji wyciekającej z naczepy ciężarówki zaparkowanej na Trasie Północnej.

Na miejsce zdarzenia zadysponowana została Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu dokonali analizy nieznanej substancji.

- Przyrządy nie wykazały, aby substancja była niebezpieczna dla życia i zdrowia ludzi. Czekamy na kierowcę, aby sprawdzić list przewozowy. Akcja ma charakter prewencyjny - informuje dyżurny zielonogórskich strażaków.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u