Szop pracz utknął na słupie energetycznym w Rzepinie. Z pomocą ruszyli strażacy

23 maj 2018
Autor: 
OSP Rzepin

Do niecodziennego zdarzenia zostali wezwani Strażacy Ochotnicy z Rzepina. Na słupie energetycznym przy ulicy Kilińskiego w Rzepinie utknął szop pracz.

We wtorek, 22 maja, o godzinie 17:30 rzepińscy ochotnicy zostali wezwani do dość nietypowej interwencji. Na słupie energetycznym przy ulicy Killińskiego w Rzepinie utknął szop pracz. Niezbędna okazała się interwencja pogotowia energetycznego, którego pracownicy odcięli dopływ prądu.

Po odcięciu dopływu prądu, strażacy podjęli próbę nakłonienia zwierzaka do zejścia przy pomocy bosaka teleskopowego. Niestety próba zakończyła się fiaskiem. Niezbędne okazało się rozstawienie drabiny i podjęcie próby ręcznego odłowienia, jednak gdy tylko strażak zbliżył się do szopa, ten błyskawicznie zbiegł po słupie i uciekł w pobliskie zarośla.

Zaistniała sytuacja została opisana na profilu OSP Rzepin w mediach społecznościowych.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u