Wypadek w Zielonej Górze-Barcikowicach. Zderzyły się dwa samochody. Droga jest zablokowana (ZDJĘCIA)

18 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek w Zielonej Górze-Barcikowicach. Zderzyły się dwa samochody. Droga jest zablokowana Redakcja

Do zdarzenia doszło w środę, 18 lipca. Przed godziną 15:00 na Zielona Góra - Zatonie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich wpadł do przydrożnego rowu. Ranne zostały dwie osoby. Droga jest zablokowana.

Kierująca osobowym Mercedesem jechał od centrum Barcikowic. - Na łuku drogi nieopanowała ona samochodu i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam czołowo zderzyła się z Audi A3 - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Do działań zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z JRG nr 1 w Zielonej Górze oraz jeden z pobliskiej jednostki OSP w Raculi. Dojechały również dwa patrole policji oraz zespoły pogotowia. - W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, kierująca Audi oraz pasażerka Mercedesa - dodaje podinsp. Barska.

Dziś to już trzecie zdarzenie w tym miejscu. - Nad ranem dwa pojazdy po kolei wylatywały z zakrętu wprost do rowu - relacjonuje świadek.

Droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Występują utrudnienia w ruchu. Miejsce zdarzenia można objechać m.in. przez Kiełpin. Niebawem policjanci będą próbowali wprowadzić wahadłową organizację ruchu.

Godzina 16:05 - W miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u