Piknik z Falubazem

18 lipiec 2018
Autor: 
Pixabay

Już 22 lipca w Porcie2000 w Mostkach odbędzie się Piknik z Falubazem! Będzie to już 10. edycja festynu, w którym udział bierze cała zielonogórska drużyna. Organizatorzy już teraz zachęcają do zarezerwowania sobie tego terminu na wizytę w Porcie2000.

Piknik z Falubazem w Mostkach to coroczne wydarzenia, które gromadzi tysiące kibiców. Przez cały dzień mogą oni korzystać z atrakcji Portu2000, mini zoo, punktów gastronomicznych, stref przygotowanych przez Falubaz Zielona Góra ale przede wszystkim mogą spotkać się z wszystkimi zawodnikami, zebrać autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Podczas Pikniku z Falubazem na specjalnym stanowisku odbędzie się nabór do żużlowej szkółki Falubazu Zielona Góra. Trenerzy Aleksander Janas i Krzysztof Jabłoński czekać będą przede wszystkich na chłopców od 11 roku życia (szkolenie na motocyklach o pojemności 250 ccm), oraz od 14 roku życia (szkolenia na motocyklach o pojemności 500 ccm). Podczas naboru w Mostkach zostanie przeprowadzona krótka rozmowa z kandydatem na żużlowca oraz jego opiekunami, podczas której przedstawione zostaną warunki trenowania w zielonogórskiej szkółce. Grupa FnF'02 szykuje szczegolna niespodzianke i niepowtarzalna okazje do wziecia udziału w tworzeniu oprawy meczowej. Każdy Falubaziak, ktory pojawi sie na Pikniku z Falubazem bedzie mogl namalować sektorówke, która poźniej zostanie zaprezentowana na ligowym meczu.

O godzinie 17:00 na scenie rozpocznie się koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem "5 RANO".

10. Piknik z Falubazem w Porcie 2000 w Mostkach:

- żużlowcy Falubazu Zielona Góra

- strefa Falubaziaka

- strefa Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego Falubaz Zielona Góra

- prezentacja partnerów Falubaz Business Family

- prezentacja żużlowych motocykli

- fotozabawa FalubazSelfie

- nabór do żużlowej szkółki Falubazu

- tworzenie sektorówki na mecz z Unią Leszno

- akrobatyczne przeloty samolotów

- koncert Łukasza Łyczkowskiego z zespołem "5 RANO"

- charytatywne licytacje

- punkty gastronomiczne i wiele innych.

Biuro prasowe Zielonogórski Klub Żużlowy

TAGI
KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  FALUBAZ: finał w Krośnie odwołany! Jest nowy termin

  Mecz pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Stelmet Falubaz Zielona Góra miał rozpocząć się dziś, o godz. 15. Niestety silne opady deszczu spowodowały, że spotkanie zostało przełożone.

 • Najwyższa porażka od lat! Na własnym torze...

  Najwyższa porażka od lat! Na własnym torze...

  Czegoś takiego nie spodziewał się nikt. Ostatnia tak wielka porażka na własnym torze miała miejsce w 1990 roku. Wtedy Zielona Góra została pokonana przez Toruń wynikiem 31:59. Historia - choć nie dotyczy Torunia, jak widać po latach lubi się powtarzać. Lwy rozjechały Myszkę i pokazały, jak prawidłowo jeździ się na żużlu!

 • #HejHejFalubaz | Piotr Protasiewicz

  #HejHejFalubaz | Piotr Protasiewicz

  Piotr Protasiewicz z Falubazem. Dla kapitana Stelmetu Falubazu Zielona Góra będzie to osiemnasty sezon w żółto-biało-zielonych barwach.

 • Zmiana na stanowisku prezesa ZKŻ SSA

  Zmiana na stanowisku prezesa ZKŻ SSA

  Zielonogórski Klub Żużlowy SSA informuje, że wczoraj, 23 września, Adam Goliński, dotychczasowy prezes klubu, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji.

 • Falubaz Live - mobilna aplikacja w twoim telefonie

  Falubaz Live - mobilna aplikacja w twoim telefonie

  Na ten moment czekało wielu kibiców zielonogórskiego żużla. Od soboty w Waszych telefonach zainstalować możecie oficjalną klubową aplikację Falubaz Live. Dzięki niej nie ominie Was żadne ważne wydarzenie związane z zielonogórskim klubem.

 • Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem tytularnym młodzieżowej drużyny żużlowej Falubazu

  Elektrociepłownia Zielona Góra sponsorem tytularnym młodzieżowej drużyny żużlowej Falubazu

  Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A., należąca do PGE Energia Ciepła S.A-, spółki z Grupy Kapitałowej PGE, oraz Zielonogórski Klubu Żużlowy SSA podpisały umowę sponsoringową. Dzięki wsparciu zielonogórskiej elektrociepłowni niezawodowy, młodzieżowy żużel będzie mógł się dalej rozwijać i osiągać sukcesy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u