Zielona Góra: Trzy samochody zderzyły się na Trasie Północnej tuż za zjazdem z S3

26 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Zielona Góra: Kolizja na Trasie Północnej tuż za zjazdem z S3. Zderzyły się trzy samochody KWP Gorzów Wlkp.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 lipca, po godzinie 14:30. W Zielonej Górze na Trasie Północnej zderzyły się trzy pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Pojazdy zderzyły się tuż za zjadem z trasy S3 od strony Sulechowa. Kierująca Fiatem zmieniając pas ruchu uderzyła w Forda. Ten uderzył jeszcze w Hondę, a następnie wyleciał z drogi i zatrzymał się na siatce.

Do akcji zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 oraz zespół pogotowia. Strażacy sprawnie zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pojazdy, a ratownicy medyczni zajęli się jedną osobą poszkodowaną. Kierująca Fordem została przetransportowana do szpitala. Tam przejdzie szczegółowe badania.

Na miejscu pracowali policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy ustalali dokładne przyczyny tego incydentu. Poszkodowanej kobiecie nic poważnego się nie stało. Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u