Zdarzenie z udziałem amerykańskich żołnierzy na S3 koło Zielonej Góry. Pojazd uderzył w barierki

27 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Zdarzenie z udziałem amerykańskich żołnierzy na S3 koło Zielonej Góry. Pojazd uderzył w barierki Czytelnik

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 lipca, nad ranem. Na trasie S3 przed Cigacicami, pojazd prowadzony przez amerykańskich żołnierzy wypadł z trasy i uderzył w barierki energochłonne.

Żołnierze US Army jechali w kierunku Sulechowa. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, samochód osobowy marki Ford wypadł z drogi i czołowo uderzył w barierki. Przód pojazdu został dość mocno zniszczony, pękła również szyba.

W pojeździe znajdowało się 5 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu cały czas pracują policjanci z zielonogórskiej drogówki, którzy ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Dojechała również Żandarmeria Wojskowa.

Tuż przed mostem na Odrze w kierunku Sulechowa tworzą się korki o długości około 2,5 kilometrów, lecz nie mają one związku z tym zdarzeniem.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u