Zaginęła Agata Łońska. Żarska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

27 lipiec 2018
Autor:  Redakcja
Zaginęła Agata Łońska. Żarska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach KPP Żary

Policjanci z Żar prowadzą poszukiwania za zaginioną Agatą Łońską. Kobieta w dniu 13 lipca 2018 roku opuściła mieszkanie i do tej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą, aby każda osoba mająca informacje mogące przyczynić się do ustalenia losu zaginionej skontaktowała się z nimi pod numerem telefonu 690-106-816 lub 690-106-612.

Kobieta w piątek, 13 lipca, o godzinie 19:00 opuściła mieszkanie przy ul. Emilii Plater w Żarach, gdzie mieszkała ze swoim chłopakiem. Zabrała ze sobą rower typu damka koloru czerwonego z napisem "Jubilat". Ostatni raz kontaktowała się telefonicznie z osobami najbliższymi około godziny 23:00. Od tej pory brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane jej miejsce pobytu.

Zaginiona ubrana była w czarną sukienkę w białe grochy. Prócz roweru miała ze sobą brązową torebkę z dokumentami. Agata Łońska po zaginięciu mogła przebywać w rejonie osiedla Zawiszy Czarnego, ul. Żagańskiej lub dróg w kierunku miejscowości Kadłubia lub Marszów, kiedy jechała na czerwonym rowerze.

Jeśli ktoś kontaktował się z kobietą lub widział ją po zaginięciu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach lub z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę poszukiwawczą: sierż.sztab. Kamil Kubiszyn - nr tel. 690-106-816 lub sierż.sztab. Ariel Lewandowski - nr tel. 690-106-612.

17.08.2018 - W rejonie poszukiwań odnaleziono bardzo rozłożone ciało. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to ciało zaginionej Agaty Łońskiej.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost - 155 cm, szczupła budowa ciała
  • Włosy - ciemne, do ramion
  • Oczy - brązowe

Cechy charakterystyczne:

  • Tatuaż na karku, symbol przechylonej litery "D"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.