Śmiertelnie potrącił 45-latka w Budziechowie i uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka świadków tragedii

13 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Śmiertelnie potrącił 45-latka i uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka świadków tragedii Redakcja/zdjęcie poglądowe

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 12 sierpnia, około godziny 4:40. W miejscowości Budziechów kierujący pojazdem potrącił 45-latka w rejonie przejścia dla pieszych. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Nie wiadomo kto spowodował ten wypadek. Policjanci poszukują świadków tragedii.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 287 w Budziechowie. Z informacji zebranych dotychczas przez policję wynika, że pieszy został potrącony w rejonie przejścia dla pieszych. Doznał on licznych obrażeń, z którymi trafił do szpitala. Był tam reanimowany. Pomimo wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł.

Kierowca, który spowodował wypadek nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanemu. Odjechał on w kierunku Lubska. Dotychczas nie udało się ustalić marki pojazdu, jak również osoby, która nim kierowała.

- W tej sytuacji, gdy sprawca oddala się z miejsca zdarzenia, a następnie usiłuje ukryć swój czyn daje podstawę do nadzwyczajnego zaostrzenia kary - mówi nadkom. Sylwia Rupieta z żarskiej policji.

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku zwracają się prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia o pilny kontakt pod numerem telefonu 68 476 3511 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u