Policyjny radiowóz uderzył w tył Opla w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala

24 sierpień 2018
Autor:  Redakcja
Policyjny radiowóz uderzył w tył Opla w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala Redakcja

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 sierpnia, w Zielonej Górze. Około godziny 11:00 na Alei Konstytucji 3 Maja policyjny radiowóz uderzył w tył samochodu osobowego. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Pojazdy zderzyły się na wysokości Planetarium Wenus na pasie ruchu w kierunku ul. Długiej. W tył Opla Corsy uderzyła policyjna Kia z ogniwa patrolowo-interwenyjnego. Uszkodzenia osobówek nie są zbyt duże.

Na miejsce zdarzenia przybył patrol zielonogórskiej drogówki oraz zespół pogotowia. Ratownicy medyczni po przebadaniu kierującego Oplem zadecydowali, że zostanie on zabrany do szpitala. Tam przejdzie on niezbędne, szczegółowe badania.

Aleja Konsystucji 3 Maja była zakorkowana przez ponad godzinę. Później uszkodzone pojazdy zostały ściągnięte z drogi. - Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja. Czekamy na informacje ze szpitala - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u