Zielona Góra: Poranne zdarzenie drogowe w Ochli. Kierujący BMW uderzył w Jaguara (ZDJĘCIA)

02 wrzesień 2018
Autor:  Redakcja
Zielona Góra: Poranne zdarzenie drogowe w Ochli. Kierujący BMW uderzył w Jaguara Czytelnik

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 2 września, po godzinie 8:00. W Ochli na terenie dzielnicy Nowe Miasto kierujący BMW doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym Jaguarem. Zablokowany był pas ruchu w kierunku Świdnicy.

Kierujący samochodem osobowym marki BMW jechał od strony Świdnicy. Nagle na pl. Błyskoszowej tuż przed skrzyżowaniem z drogą w kierunku centrum miasta oraz Jeleniowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał on na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżającego Jaguara. Pojazdy zderzyły się czołowo.

Na szczęście do zdarzenia doszło przy małej prędkości. Wszystkie osoby zdołały samodzielnie opuścić rozbite pojazdy jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych. Nikt nie doznał żadnych, poważnych obrażeń.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Zielonej Góry oraz ochotników ze Świdnicy. Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbite pojazdy i zneutralizowali rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Wkrótce na miejsce zdarzenia dotarł patrol z zielonogórskiej drogówki.

Na czas prowadzenia działań przez służby zablokowany był pas ruchu w kierunku Świdnicy. Pomimo to ruch odbywał się płynnie i bez większych utrudnień.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u