Wypadek na S3 koło Gorzowa Wlkp. Zderzyły się 3 pojazdy. Są ranni, droga jest zablokowana (ZDJĘCIA)

02 wrzesień 2018
Autor:  Redakcja
Wypadek na S3 koło Gorzowa Wlkp. Zderzyły się 3 pojazdy. Są ranni, droga jest zablokowana OSP Santocko

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 września. Około godziny 13:00 gorzowskie służby otrzymały zgłoszenie o wypadku trzech samochodów osobowych na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ. Droga na trasie Myślibórz - Gorzów Wielkopolski jest zablokowana.

Na 80. kilometrze trasy S3 w kierunku Gorzowa zderzyły się trzy osobówki - Volkswagen Passat, Renault Flurence oraz Opel Astra. Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej, trzy zespoły pogotowia oraz patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wiadomo, że są osoby poszkodowane, lecz obecnie nie jest znana ich ilość. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala na szczegółowe badania. - Ze wstępnych informacji wynika, że nic poważnego im się nie stało - mówi sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji.

Trasa S3 na odcinku Myślibórz - Gorzów Wlkp. jest zablokowana. Policjanci wprowadzili objazd "starą trójką" przez okoliczne miejscowości. Na trasach powstają ogromne korki. - Postaramy się jak najszybciej udrożnić ruch na trasie - dodaje Jaroszewicz.

Warto wspomnieć, że około 5 kilometrów dalej doszło do podobnego zdarzenia. Brał w nim udział tylko jeden samochód osobowy, który rozbił się o barierki energochłonne.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u