Groźny wypadek w Zielonej Górze. Auto wybiło się z barierki i uderzyło w drzewa (ZDJĘCIA)

14 październik 2018
Autor: 
Groźny wypadek w Zielonej Górze. Auto wybiło się z barierki i uderzyło w drzewa Redakcja

Wszystko wydarzyło się po godzinie 20:00 w niedzielę, 14 października. Na drodze pomiędzy Droszkowem, a zielonogórskim Nowym Kisielinem kierujący pick-upem wypadł z trasy i uderzył w drzewa. Droga jest zablokowana.

Mężczyzna kierujący pojazdem marki Mitsubishi jechał od strony Droszkowa. Tuż przed ostrym zakrętem w pobliżu ronda zaczął hamować, lecz bezskutecznie. Kierujący w ostatniej chwili próbował więc ratować się od czołowego uderzenia w barierę energochłonną i wjechał na jej początek. Pojazd wybił się z bariery, obrócił wokół własnej osi i zatrzymał na przydrożnych drzewach.

Na miejsce wysłano 3 zastępy straży pożarnej oraz zespół pogotowia. Strażacy szybko zabezpieczyli rozbity samochód, a ratownicy medyczni przebadali i opatrzyli kierującego. Mężczyzna z podejrzeniem złamania obojczyka został przetranspotowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci z zielonogórskiej drogówki ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.