Osobówka uderzyła w drzewa koło Lubska. Młody mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA)

28 październik 2018
Osobówka uderzyła w drzewa koło Lubska. Młody mężczyzna zginął na miejscu OSP Brody

Do wypadku doszło w sobotę, 27 października. Chwilę przed godziną 16:30 na drodze w pobliżu Lubska osobówka wyleciała z drogi i uderzyła w drzewa. Młody kierowca nie przeżył zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się na drodze Brody - Biecz koło Lubska. Kierujący samochodem osobowym marki Honda z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn wypadł z trasy i uderzył w drzewa. Zderzenie było na tyle silne, że pojazd złamał się na dwie części. Praktycznie nic z niego nie zostało.

Do zdarzenia natychmiast wysłano 2 zastępy straży pożarnej z Lubska oraz kolejne dwa z jednostki OSP w Brodach. Przybył też zespół pogotowia oraz patrole żarskiej policji. Niestety, pomimo dużego wysiłku ratowników, młody kierowca zginął na miejscu wypadku.

Dokładną przyczynę oraz wszystkie okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga w miejscu wypadku była zablokowana do późnych godzin nocnych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u