Pijana kobieta uderzyła w budynek w Zielonej Górze. Miała ponad 1,6 promila

14 listopad 2018
Autor: 
Pijana kobieta uderzyła w budynek w Zielonej Górze. Miała ponad 1,6 promila Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w środę, 14 listopada, kilka minut przed godziną 7 na ulicy Pięknej w Zielonej Górze. Nietrzeźwa kierujaca uderzyła w budynek, na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Kierująca samochodem marki Skoda City Go poruszająca się jednokierunkową ulicą Piękną w Zielonej Górze uderzyła w przydrożny budynek.

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze zielonogórskiej drogówki. Okazało się, że kierująca jest nietrzeźwa, wydmuchała ponad 1,6 promila alkoholu. 

Zdarzenie potwierdza podinsp. Małgorzata Barska - Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. - Nikomu nic się nie stało, pojazd została zabezpieczony. - dodaje. 

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u