Wojskowe F-16 ponownie hałasują nad Zieloną Górą

14 listopad 2018
Autor: 
Wojskowe F-16 ponownie hałasują nad Zieloną Górą 31. BLT Poznań-Krzesiny

W środę, 14 listopada, mieszkańcy południowej części województwa zaniepokoili się ogromnym hukiem, który rozbrzmiewał w całej okolicy. Uspokajamy - to tylko wojskowe ćwiczenia.

Autorem ogromnego hałasu są myśliwce F-16 z 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny. Zgodnie ze złożonym planem samolot ma latać na stosunkowo niskiej wysokości 5500 metrów, co zdecydowanie nasila słyszany dźwięk.

Wszystko odbywa się w ramach szkolenia żołnierzy z 4. Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego z Czerwieńska. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.