Kolejna kolizja na wiadukcie w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu (ZDJĘCIA)

21 listopad 2018
Autor: 
Kolejna kolizja na wiadukcie w Zielonej Górze. Są utrudnienia w ruchu

Do zdarzenia doszło w środę, 21 listopada, kilka minut przed godziną 18:30. Na wiadukcie na al. Zjednoczenia w Zielonej Górze zderzyły się dwie osobówki. Dziś to już druga kolizja w tym miejscu.

Pojazdy zderzyły się na prawym pasie ruchu w kierunku elektrociepłowni. W tył Forda Focus uderzył kierowca nadjeżdżającej Hondy Civic. Najbardziej zniszczony został przód Hondy. Wiele elementów karoserii wyleciało na drogę, a ponadto na jezdnię wyciekły z niej płyny eksploatacyjne.

Na miejscu pracuje już patrol z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Prawy pas ruchu jest zablokowany. Na al. Zjednoczenia występują utrudnienia w ruchu, tworzą się korki.

Dziś jest to już drugie zdarzenie w tym miejscu. Około godziny 11:30 również doszło tam do kolizji dwóch pojazdów.

Godzina 19:30: Uszkodzone pojazdy zostały już zabrane przez pomoc drogową. Rozlaną plamę cieczy ropopochodnej zabezpieczył zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2.

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez stronę na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u