Nocny pościg za pijanym kierowcą w Świebodzinie. Padły strzały ostrzegawcze (ZDJĘCIA)

09 grudzień 2018
Nocny pościg za pijanym kierowcą w Świebodzinie. Padły strzały ostrzegawcze KWP Gorzów Wlkp.

Mężczyzna nie powinien kierować, ponieważ był pod wpływem alkoholu. Pomimo to wsiadł za kierownicę, a gdy zobaczył policjantów nie dał za wygraną i zaczął uciekać. Podczas pościgu padły strzały ostrzegawcze.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę 9 grudnia. Świebodzińscy policjanci postanowili skontrolować kierującego samochodem marki Peugeot, lecz mężczyzna nie zamierzał się zatrzymać. Kiedy zobaczył radiowóz przyspieszył i zaczął uciekać.

O pościgu poinformowano wszystkie pobliskie patrole. Na trasach zorganizowano również blokady, a policjanci oddawali strzały ostrzegawcze. Mężczyznę udało się zatrzymać dopiero po kilkudziesięciu minutach działań.

Samochodem kierował 23-letni mężczyzna. Podczas czynności przeprowadzanych przez mundurowych okazało się, że miał on w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u