Osobówka wjechała pod ciężarówkę na S3 koło Nowej Soli

17 grudzień 2018
Autor: 
Osobówka wjechała pod ciężarówkę na S3 koło Nowej Soli Redakcja/zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 grudnia, o godzinie 15:50. Na węźle trasy S3 koło Nowej Soli ciężarówka uderzyła w samochód osobowy, który nie ustąpił jej pierwszeństwa. Na miejsce wysłano służby ratownicze.

Pojazdy zderzyły się na węźle trasy S3 koło Nowej Soli. - 69-letni Niemiec kierujący samochodem osobowym włączając się do ruchu w kierunku Nowego Miasteczka nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej ciężarówce - mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzecznik nowosolskiej policji. Kierowca ciężarówki z Drezdenka nie miał żadnych szans, aby uniknąć zderzenia.

Na miejsce wysłano służby ratownicze. Na szczęście żaden z kierujących nie doznał poważniejszych obrażeń.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawca zdarzenia był trzeźwy. - Został on ukarany mandatem w wysokości 500 złotych - dodaje Sęczkowska.

Przejazd trasą S3 był utrudniony przez kilkadziesiąt minut. Obecnie ruch odbywa się już płynnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u