Konwój specjalny sulęcińskiej policji (ZDJĘCIA)

18 grudzień 2018

W niedzielę, 16 grudnia br. sulęcińscy policjanci wzięli udział w specjalnym konwoju. Radiowóz po brzegi załadowany był… świątecznymi podarunkami.

Wraz z ekipą Raj Paczki, mundurowi odwiedzili seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Tursku. Obdarowani otrzymali ciepłe koce, poduszki, ręczniki, artykuły spożywcze, środki czystości i wiele, wiele więcej.

O tym, że pomaganie uzależnia bardzo dobrze wie Pani Katarzyna Rajfur i jej ekipa Raj Paczki. W tym roku przekonali się o tym również policjanci i pracownicy cywilni sulęcińskiej jednostki. Zorganizowana „zrzutka” pozwoliła na dołożenie cegiełki w budowaniu pięknej tradycji bezinteresownej pomocy, którą trzy lata temu rozpoczęła Pai Kasia. Policjanci wraz z ekipą Raj Paczki przeprowadzili konwój specjalny. Dlaczego specjalny? Bo pojazdy w nim uczestniczące po brzegi załadowane były świątecznymi paczkami. Ciepłe koce, poduszki, ręczniki, artykuły spożywcze, środki czystości oraz wiele, wiele więcej trafiło do samotnych seniorów przebywających w Domu Opieki Społecznej w Tursku. Prócz paczek, wszyscy uczestnicy „konwoju” złożyli obdarowanym najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kasiu, cała ekipo Raj Paczki – DZIĘKUJEMY! Za zarażenie nas bakcylem pomagania, ale przede wszystkim za wasze ogromne serca, chęć niesienia pomocy, trud i zaangażowanie. To właśnie dzięki takim ludziom jak Wy, świat staje się lepszy. Do zobaczenia za rok!

Źródło: sierż. Klaudia Richter Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Zdjęcia: Artur Pawlik

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.