Bus zderzył się z radiowozem w Zielonej Górze. Policjanci jechali na sygnałach (ZDJĘCIA)

31 grudzień 2018
Bus zderzył się z radiowozem w Zielonej Górze. Policjanci jechali na sygnałach Redakcja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 31 grudnia, w Zielonej Górze. Około godziny 11:10 na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza policyjny radiowóz zderzył się z busem. Mundurowi jechali na interwencję używając sygnałów.

Policyjna Kia zderzyła się z samochodem marki Mercedes Vito. - Radiowóz jechał na sygnałach na interwencję. Obecnie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o szczegółach - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji. W zdarzeniu najbardziej ucierpiał radiowóz należący do Wydziału Ruchu Drogowego, ma on mocno zniszczony przód.

Wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach i nie potrzebowały pomocy medycznej. Na skrzyżowanie przybyły wezwane dwa patrole policji, które zajęły się obsługą zdarzenia. Funkcjonariusze nieustannie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego incydentu. - Analizujemy nagrania z monitoringu - dodaje Stanisławska.

Zdarzenie zostanie prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja drogowa. W miejscu stłuczki mogą występować utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u