Potrącenie na al. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Mężczyzna wszedł pod autobus MZK

11 styczeń 2019
Autor: 
Potrącenie na al. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Mężczyzna wszedł pod autobus MZK Redakcja

Do zdarzenia doszło w piątek, 11 stycznia. Po godzinie 13:30 na al. Zjednoczenia w Zielonej Górze kierowca autobusu potrącił młodego mężczyznę, który na zatoczce miał wejść pod pojazd. Poszkodowany trafił do szpitala.

Kierowca przegubowego autobusu MZK marki Mercedes Conecto jechał w kierunku Elektrociepłowni. Kiedy tuż za skrzyżowaniem z ul. Działkową wjeżdżał on na zatoczkę przed pojazd wszedł młody mężczyzna. Na jakąkolwiek reakcję ze strony kierowcy było już za późno. Z relacji świaków wynika, że chłopak został uderzony bokiem autobusu.

Na miejscu wysłano specjalistyczny zespół pogotowia oraz dwa patrole policji. Poszkodowany mężczyzna został sprawnie opatrzony przez ratowników. Decyzją lekarza przetransportowano go do zielonogórskiego szpitala.

Policjanci nieustannie prowadzą swoje czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego incydentu. Na al. Zjednoczenia przybyli już przestawiciele MZK, którzy odtworzyli mundurowym nagranie z monitoringu. Prawdopodobnym motywem zdarzenia było nieszczęśliwe zakochanie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u