Wybuchł piec w domu w Gorzowie Wlkp. Rodzina straciła dach nad głową

19 styczeń 2019
Autor: 
Wybuchł piec w domu w Gorzowie. Rodzina straciła dach nad głową fot. Gorzowianin.com

Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 stycznia, po godzinie 10:00. W budynku przy ul. Małorolnych w Gorzowie Wlkp. doszło do wybuchu, w wyniku którego jedna ze ścian została całkowicie zniszczona. Strażacy informują, że wybuchł piec. Jedna osoba trafiła do szpitala.

To była chwila. W domu jednorodzinnym przy ul. Małorolnych nagle doszło do wybuchu pieca gazowego. Siła wybuchu była na tyle duża, że całkowicie zniszczyła ścianę szczytową obiektu. W chwili wybuchu w budynku przebywały dwie osoby. Obie ewakuowały się z niego samodzielnie jeszcze przed przyjazdem służb.

Na miejsce wysłano 4 zastępy straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych oraz samochód z OSP w Deszcznie. W międzyczasie na ul. Małorolnych dojechał także oficer z Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie oraz pogotowie gazowe i energetyczne, które odłączyło wszystkie media dochodzące do posesji.

W zdarzeniu najbardziej poszkodowany został mężczyzna, który doznał poparzeń. Był przytomny, strażacy podawali mu tlen medyczny. Lekarz zadecydował, że zostanie on przetransportowany do szpitala. Na miejscu przebadano również również starszą kobietę, która była bardzo przestraszona i przejęta całą sytuacją. Na szczęście nie doznała ona poważniejszych obrażeń.

Część budynku z pewnością nie będzie nadawała się już do dalszego zamieszkania. Swoje czynności prowadzi już na terenie obiektu inspektor nadzoru budowlanego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u