Zderzenie 5 samochodów w Zielonej Górze. Tworzą się ogromne korki

21 styczeń 2019
Zderzenie 5 samochodów w Zielonej Górze. Tworzą się ogromne korki Fot. ALERT Zielona Góra

W poniedziałek, 21 stycznia, około godziny 15 na alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze doszło do dwóch kolizji w których łącznie zderzyło się 5 samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

Jako pierwsze zderzyły się 3 samochody osobowe, jest to klasyczne najechanie tzw. efekt domina. W kolizji brały udział pojazdy marki Opel Corsa, BMW oraz Peugeot. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej numer 1 w Zielonej Górze, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęscie nikt nie został ranny.

Podczas, gdy ratownicy zajmowali się uczestnikami kolizji, zaraz obok doszło do zderzenia dwóch kolejnych pojazdów Volkswagena oraz Audi - jedna osoba została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, uszkodzone pojazdy blokują pas jezdni w kierunku aresztu. Zalecamy skorzystanie z tras alternatywnych.


Fot. ALERT Zielona Góra

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.