Żołnierze US Army stoją na trasie S3 przed Zieloną Górą. "Z ciężarówki odpadło im koło"

21 styczeń 2019
Autor: 
Żołnierze US Army stoją na trasie S3 przed Zieloną Górą. "Z ciężarówki odpadło im koło" Pixabay/zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 stycznia, około godziny 17:00. Amerykańscy żołnierze jechali trasą S3 na odcinku pomiędzy Sulechowem, a Zieloną Górą. - Nagle z ciężarówki odpadło im koło - relacjonuje nasz czytelnik.

Kolumna samochodów ciężarowych jechała w kierunku Zielonej Góry. Około kilometr przed węzłem Zielona Góra - Północ jeden pojazd uległ awarii. - Z ciężarówki odpadło im koło - informuje czytelnik Bartosz.

Żołnierze zablokowali pobocze oraz część prawego pasa ruchu. Cały teren został oznakowany trójkątami ostrzegawczymi. Wojskowi próbują uporać się z problemem na własną rękę.

Ruch na trasie S3 jest dość spory. Na odcinku, gdzie zatrzymała się wojskowa kolumna występują nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez stronę na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u