Kolizja na trasie S3 koło Sulechowa. Zderzyły się 2 auta

25 styczeń 2019
Autor: 
Kolizja na trasie S3 koło Sulechowa. Zderzyły się 2 auta Redakcja/archiwum

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 stycznia, po godzinie 18:00. Na trasie S3 w kierunku Świebodzina zderzyły się dwa samochody osobowe. Występują utrudnienia w ruchu.

Pojazdy zderzyły się kilka kilometrów za węzłem do Sulechowa. Początkowe zgłoszenie, które trafiło do służb informowało o karambolu sześciu pojazdów. - Na trasie zderzyły się jednak tylko dwa pojazdy - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Na miejsce wysłano 2 zastepy straży pożarnej z Sulechowa oraz strażaków z OSP Mozów oraz Kije. Przybyło także kilka zespołów pogotowia i patroli policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń i zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

Ruch w kierunku Świebodzina odbywa się z utrudnieniami. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u