Zielona Góra: Za mocno dodał gazu, wpadł w poślizg i dachował. "To dostawca jedzenia" (ZDJĘCIA)

26 styczeń 2019
Autor: 
Zielona Góra: Za mocno dodał gazu, wpadł w poślizg i dachował. "To dostawca jedzenia" Redakcja, Czytelnik

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 listopada, około godziny 23:30. Na ul. Łużyckiej w Zielonej Górze kierujący osobowym Daewoo wpadł w poślizg i dachował. W środku przebywały jeszcze dwie osoby. Pierwszą informację otrzymaliśmy od naszego czytelnika poprzez system powiadamiania.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Daewoo Matiz jechał w kierunku centrum miasta od ronda Jana Pawła II. Kiedy opuszczał rondo za mocno nadepnął pedał gazu i już po chwili wpadł w poślizg. Osobówka wleciała na pas zieleni, gdzie ścięła krzaki, a następnie dachowała na przeciwległym pasie ruchu.

- To dostawca jednego z zielonogórskich lokali gastronomicznych - relacjonował czytelnik Bartosz. Pojazdem jechały łącznie trzy osoby. Zderzenie wyglądąło groźnie, lecz osobówka nie została mocno uszkodzona.

Na ul. Łużycką wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Wkrótce przybyły także patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego. W zdarzeniu nieznacznie ucierpiał jeden z pasażerów, miał on lekko rozciętą rękę. Ranę opatrzyli strażacy. Jego stan nie był jednak na tyle poważny, aby transportować go na badania do szpitala.

Lewy pas ruchu w kierunku ronda Jana Pawła II nadal jest zablokowany. Na miejscu swoje czynności prowadzą teraz policjanci.

Znajdujesz się w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Informuj i bądź poinformowany! Skontaktuj się z nami przez system powiadamiania na Facebooku lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u