Ewakuacja sklepu w Nowej Soli. W budynku miała znajdować się bomba

30 styczeń 2019
Autor: 
Ewakuacja sklepu w Nowej Soli. W budynku miała znajdować się bomba Czytelnik

W środę, 30 stycznia, około godziny 18 w jednym z marketów w Nowej Soli, przeprowadzona została ewakuacja klientów oraz personelu, ma to związek z przesłanym mailem z pogróżkami o bombie. Na miejscu pojawiła się straż pożarna oraz policja. 

Na miejscu zdarzenia pojawiła się nowosolska straż pożarna oraz policja, funkcjonariusze dokładnie sprawdzili budynek pod kątem podejrzanych ładunków. Działania trwały blisko pół godziny. Prawdopodobnie był to tylko głupi żart, który postawił na nogi służby ratownicze. - Nie ma takiej możliwości, żeby zlekceważyć jakikolwiek sygnał, tutaj jest najważniejsze życie i zdrowie ludzi - informuje sierż. szt. Renata Dąbrowicz - Kozłowska z KPP w Nowej Soli.

Podejrzany mail z groźbą o podłożeniu ładunków wybuchowych we wszystkich sklepach Kaufland na terenie Polski trafił prawdopodobnie do siedziby firmy, jest to jednak informacja nieoficjalna.

Niespełna 30 minut po ewakuacji, działania zostały zakończone a klienci mogli bezpiecznie wrócić do sklepu i kontynuować zakupy.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u